Úvod Chodníky z dřevoplastu

Vydlážděte si zahradní chodník dlaždicemi z dřevoplastu (WPC)

Plánujete výstavbu chodníku u svého rodinného domu, ale nechcete volit zatravňovací panely ani zámkovou dlažbu? Líbí se vám japonské zahrady s dřevěnými plochami, ale uvítali byste odolnější a na údržbu nenáročný materiál? Tak vyzkoušejte dřevoplastové WPC dlaždice!

Moderní technologie daly vzniknout unikátnímu kompozitnímu materiálu zvanému WPC dřevoplast, který svojí odolností a životností najde široké uplatnění jako podlahová krytina v interiéru i exteriéru. Skvěle odolává výkyvům počasí a své stálé vlastnosti si zachovává v rozmezí teplot od -40°C do +60°C. Nevyžaduje žádné ochranné nátěry, proto se ideálně hodí také pro stavbu chodníků nebo dřevoplastové terasy. Speciální povrchová úprava brání uklouznutí a kvalitu výrobku potvrzuje i certifikace Evropskou unií. Dřevoplast se vyznačuje téměř neomezenou životností!

Výhody dřevoplastových (WPC) dlaždic

  • Jsou nerozbitné
  • Mají extrémně dlouhou životnost
  • Pokládku zvládne každý
  • Nejsou náchylné na plíseň

Vyvážená kombinace dřevěného substrátu a plastového polymeru v poměru 60 : 40 dodává WPC terasám a dlaždicím jedinečné vlastnosti a dodává materiálu vzhled dřeva. Příměs vysokohustotního polyetylenu (HDPE) eliminuje všechny negativní jevy stárnutí a degenerace dřeva, jako jsou hniloba, plíseň či náchylnost ke kroucení a praskání.

Dřevoplastový chodník zvládnete vydláždit za odpoledne

Terasové dlaždice nejsou jedinečné pouze svým složením a vysokou odolností, ale také způsobem pokládky. Jsou totiž vybaveny revolučním systémem clip-clap, který neuvěřitelně usnadňuje práci. Terasové desky do sebe jednoduše zacvakáte pomocí oček a kolíků, takže pokládka je stejně jednoduchá jako skládání puzzle. V případě, že byste potřebovali dlaždici upravit, vystačíte si s obyčejnou pilkou na dřevo nebo plast. Než se vrhnete do dláždění dřevoplastového chodníku, musíte si připravit rovný a pevný povrch, ideálně beton, cihly nebo staré dlaždice. Doporučujeme zachovat spád alespoň 1 % pro nezbytný odtok vody. Když do pokládky chodníku z WPC dlaždic zapojíte celou rodinu, budete mít během odpoledne hotovo. Díky variabilitě systému můžete chodník přizpůsobit svým vizím a například pravidelně měnit směr vzoru, případně kombinovat barevné odstíny. WPC terasová prkna a dlaždice ale zdaleka nevyužijete jen na stavbu zahradního chodníku. Skvěle se hodí také na terasu nebo obložení kolem bazénu. Fantazii se meze nekladou!

Nechte si vypracovat cenovou nabídku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.